„Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć   i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!”

(B. Conklin)

Dla naszych nauczycieli praca z dziećmi jest pasją, którą codziennie pielęgnują. Skupiają się przede wszystkim na mocnych stronach każdego dziecka. Wychowawcy świadomie dobierają różnorodne metody zabaw i zajęć  dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci. Posiadają odpowiednie kwalifikację do nauczania najmłodszych oraz nieustannie i systematycznie doskonalą swój warsztat pracy.

Judyta Marciniak -dyrektor, nauczyciel

Praca z wieloletnim stażem w  tym zawodzie jest moją ogromną pasją, a obserwacja rozwoju małego człowieka daje mi dużą satysfakcję. Wymaga to nie tylko ogromnej cierpliwości, ale i kreatywności, dlatego bardzo ważne jest ciągłe poszerzanie swoich umiejętności oraz kwalifikacji.

Magdalena Ratajczak – wicedyrektor, nauczyciel

Będąc jeszcze małą dziewczynką wiedziałam, że w przyszłości będę pracowała z dziećmi. Przedszkole to dla mnie drugi dom, a praca z najmłodszymi daje mi wiele satysfakcji i zadowolenia. Moje zawodowe motto oddaje myśl Konfucjusza „Powiedz mi za zapomnę, pokaż mi a zapamiętam, pozwól mi działać a zrozumiem i rozwinę skrzydła. ”

Ewelina Kowalska – nauczyciel

Mam bardzo twórczy umysł a moje liczne zainteresowania oraz hobby pozwalają mi spojrzeć na każdy problem z szerszej perspektywy. W swojej pracy staram się myśleć nieszablonowo, a tym samym cieszyć się z efektów osiągniętych z wykonywanej pracy.

Monika Jeske- nauczyciel

Jestem nauczycielem, którego bliskie sercem są nurty edukacji alternatywnej. W swojej codziennej pracy staram się opierać na innowacyjności, rozbudowanej motywacji wewnętrznej oraz szeroko pojętej indywidualizacji. Stwarzam dzieciom warunki do nauki poprzez zabawę, dbam o samodzielne dochodzenie od wiedzy, wspólne rozwiązywanie problemów, poszukiwanie, odkrywanie, doświadczanie, przeżywanie, kreatywne   podejście do zadań.

Interesują mnie wszelkie formy arteterapii , które wplatam w przedszkolne działania edukacyjne.

Agnieszka Nowakowska – pomoc nauczyciela

Jestem osobą kreatywną, energiczną, otwartą, wytrwałą w poszukiwaniu nowych pomysłów. Lubię uczestniczyć w dziecięcym świecie wyobraźni.

Kamila Baranowska, pomoc nauczyciela

Jestem osobą sumienną, lubię nowe wyzwania , których nie brakuje w pracy z dziećmi. W swojej pracy najbardziej cenię uśmiech oraz zadowolenie moich podopiecznych.

Magdalena Walaszek – pomoc nauczyciela

Jestem osobą  pogodną i optymistycznie nastawioną do życia. Bardzo wiele satysfakcji sprawia mi uśmiech na twarzy dziecka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Dorota Jarmuż – pomoc nauczyciela

Jestem osobą , miłą sympatyczna ,konsekwentna i chętną do pomocy. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji oraz pozwala na zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności.

Małgorzata Toruńska – intendent

To ja Pani Gosia! Jestem intendentem i codziennie dbam o pełne brzuszki wszystkich dzieci.

Zapraszamy do kontaktu