„Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć   i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!”

(B. Conklin)

Dla naszych nauczycieli praca z dziećmi jest pasją, którą codziennie pielęgnują. Skupiają się przede wszystkim na mocnych stronach każdego dziecka. Wychowawcy świadomie dobierają różnorodne metody zabaw i zajęć  dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci. Posiadają odpowiednie kwalifikację do nauczania najmłodszych oraz nieustannie i systematycznie doskonalą swój warsztat pracy.

Magdalena Ratajczak – Dyrektor

Będąc jeszcze małą dziewczynką wiedziałam, że swoją przyszłość zwiąże  z pracą wśród  dziećmi. Staram się stworzyć dzieciom takie warunki, aby czuły się bezpieczne i chętnie  z uśmiechem na buziach przychodziły do przedszkola. Przedszkole to dla mnie drugi dom. Dom,  do którego wracam z uśmiechem, gotowością do pracy i współpracy.

„SKRZATY”

Małgorzata Graczyk – nauczyciel

Wiedząc jak ważna w życiu młodego człowieka jest wiedza, staram się być nauczycielem kreatywnym, życzliwym i cierpliwym w stosunku do swoich podopiecznych. Staram się motywować dzieci do nieustannego odkrywania świata i dbam aby te poszukiwania odbywały się w atmosferze szacunku, życzliwości i bezpieczeństwa.

Agnieszka Nowakowska- pomoc nauczyciela

Jestem osobą kreatywną, energiczną, otwartą, wytrwałą w poszukiwaniu nowych pomysłów. Lubię uczestniczyć w dziecięcym świecie wyobraźni.

„Kropelki”

Paulina Gracz – nauczyciel

Moim życiowym celem jest praca z dziećmi, która daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego. Zawsze największą dla mnie nagroda jest uśmiech moich podopiecznych. Pracując przez kilka lat jako nauczyciel  mogłam każdego dnia realizować swoje pragnienia w pełnej ciepła i wyrozumiałości atmosferze. W pracy dążę do bycia nauczycielem twórczym i kreatywnym,  który dzięki swoim pomysłom i proponowanym aktywnościom wywołuje uśmiech na twarzy dzieci. Niezwykle istotne jest dla mnie kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości. Jestem osobą pogodna z optymizmem patrzącą na świat.

Kamila Baranowska- pomoc nauczyciela

Jestem osobą sumienną, lubię nowe wyzwania , których nie brakuje w pracy z dziećmi. W swojej pracy najbardziej cenię uśmiech oraz zadowolenie moich podopiecznych.

„Stokrotki”kolorowanka stokrotka , rysunek do druku stokrotka

Ewelina Kowalska  – nauczyciel

Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość, stając się nie tylko moim zawodem, ale także wielką pasją. Jestem osobą otwartą , cierpliwą i szczerą. W łatwy sposób nawiązuje kontakt z dziećmi zyskując ich sympatię i zaufanie. W swojej pracy staram się być sumienna i konsekwentna. Z wielką satysfakcją i dumą obserwuję codzienne postępy naszych podopiecznych w różnych obszarach. Są to niezapomniane chwile, które wynagradzają trud tej pracy oraz na długo zostają w pamięci. Wierzę, że praca z dziećmi ma charakter dwustronny, bo tak jak dorośli przekazują najmłodszym wiedzę o otaczającym świecie i wartościach, tak i dziecko może nauczyć dorosłych co najmniej trzech rzeczy: „cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił tego, czego się pragnie” (P. Coelho)

Magdalena Walaszek – pomoc nauczyciela

Jestem osobą  pogodną i optymistycznie nastawioną do życia. Bardzo wiele satysfakcji sprawia mi uśmiech na twarzy dziecka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

„Tygryski”

Magdalena Chojnacka  – nauczyciel

Nauczanie dzieci to nie tylko moja praca, lecz także pasja. Praca z dziećmi daje mi dużo radości. Bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego dziecka, rozmowa o jego uczuciach, rozwijanie w nim zdolności i zainteresowań. Propaguję rozwój kreatywności poprzez zabawy i zajęcia plastyczne, które wpływają na całokształt rozwoju dziecka. Działania, które nie są nastawione na efekty, a na sam proces tworzenia. Rozwijają dziecięcą wyobraźnię i ekspresję plastyczną. Dają dziecku poczucie sprawstwa i satysfakcję z wykonanej pracy, a przede wszystkim budzą w nim wiarę we własne możliwości.

Dorota Jarmuż – asystent nauczyciele

Jestem osobą , miłą sympatyczna ,konsekwentna i chętną do pomocy. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji oraz pozwala na zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności.

Pedagog specjalny : Ewelina Kowalska

Logopeda:  Cecylia Michalik

Psycholog:  Joanna Jackowska-Fink

Małgorzata Toruńska – intendent

To ja Pani Gosia! Jestem intendentem i codziennie dbam o pełne brzuszki wszystkich dzieci.

Zapraszamy do kontaktu