„Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć   i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!”

(B. Conklin)

Dla naszych nauczycieli praca z dziećmi jest pasją, którą codziennie pielęgnują. Skupiają się przede wszystkim na mocnych stronach każdego dziecka. Wychowawcy świadomie dobierają różnorodne metody zabaw i zajęć  dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci. Posiadają odpowiednie kwalifikację do nauczania najmłodszych oraz nieustannie i systematycznie doskonalą swój warsztat pracy.

Danuta Karolczak -dyrektor, nauczyciel

Praca z wieloletnim stażem w  tym zawodzie jest moją ogromną pasją, a obserwacja rozwoju małego człowieka daje mi dużą satysfakcję. Wymaga to nie tylko ogromnej cierpliwości, ale i kreatywności, dlatego bardzo ważne jest ciągłe poszerzanie swoich umiejętności oraz kwalifikacji.

Brak opisu. Magdalena Ratajczak – wicedyrektor, nauczyciel

Będąc jeszcze małą dziewczynką wiedziałam, że w przyszłości będę pracowała z dziećmi. Przedszkole to dla mnie drugi dom, a praca z najmłodszymi daje mi wiele satysfakcji i zadowolenia. Moje zawodowe motto oddaje myśl Konfucjusza „Powiedz mi za zapomnę, pokaż mi a zapamiętam, pozwól mi działać a zrozumiem i rozwinę skrzydła. ”

“KRASNOLUDKI”         Skrzat Grafika - strój krasnala dla dzieci stockowe wektory i ilustracje | Depositphotos

Brak opisu.Paulina Gracz – nauczyciel

Moim życiowym celem jest praca z dziećmi, która daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego. Zawsze największą dla mnie nagroda jest uśmiech moich podopiecznych. Pracując przez kilka lat jako nauczyciel  mogłam każdego dnia realizować swoje pragnienia w pełnej ciepła i wyrozumiałości atmosferze. W pracy dążę do bycia nauczycielem twórczym i kreatywnym,  który dzięki swoim pomysłom i proponowanym aktywnościom wywołuje uśmiech na twarzy dzieci. Niezwykle istotne jest dla mnie kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości. Jestem osobą pogodna z optymizmem patrzącą na świat.

Brak opisu. Kamila Baranowska- pomoc nauczyciela

Jestem osobą sumienną, lubię nowe wyzwania , których nie brakuje w pracy z dziećmi. W swojej pracy najbardziej cenię uśmiech oraz zadowolenie moich podopiecznych.

” SÓWKI”          Czerwono kremowa sówka

Brak opisu. Magdalena Gadomska – nauczyciel

Nauczanie dzieci to nie tylko moja praca, lecz także pasja. Praca z dziećmi daje mi dużo radości. Bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego dziecka, rozmowa o jego uczuciach, rozwijanie w nim zdolności i zainteresowań. Propaguję rozwój kreatywności poprzez zabawy i zajęcia plastyczne, które wpływają na całokształt rozwoju dziecka. Działania, które nie są nastawione na efekty, a na sam proces tworzenia. Rozwijają dziecięcą wyobraźnię i ekspresję plastyczną. Dają dziecku poczucie sprawstwa i satysfakcję z wykonanej pracy, a przede wszystkim budzą w nim wiarę we własne możliwości.

Brak opisu. Dorota Jarmuż – asystent nauczyciele

Jestem osobą , miłą sympatyczna ,konsekwentna i chętną do pomocy. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji oraz pozwala na zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności.

” LISKI ”       Obraz, Rudy lisek, 30x30 cm - Oobrazy | Sklep EMPIK.COM

Brak opisu.Małgorzata Graczyk – nauczyciel

Wiedząc jak ważna w życiu młodego człowieka jest wiedza, staram się być nauczycielem kreatywnym, życzliwym i cierpliwym w stosunku do swoich podopiecznych. Staram się motywować dzieci do nieustannego odkrywania świata i dbam aby te poszukiwania odbywały się w atmosferze szacunku, życzliwości i bezpieczeństwa.

Brak opisu.Agnieszka Nowakowska- pomoc nauczyciela

Jestem osobą kreatywną, energiczną, otwartą, wytrwałą w poszukiwaniu nowych pomysłów. Lubię uczestniczyć w dziecięcym świecie wyobraźni.

” STOKROTKI”      kolorowanka stokrotka , rysunek do druku stokrotka

Anna Kaczmarek – nauczyciel

Praca z dziećmi jest moją pasją. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, uwzględniając jego wrodzony potencjał i możliwości rozwojowe. Staram się, aby każdy dzień dziecka spędzony w przedszkolu przyniósł mu wiele radości i wpłynął na jego wszechstronny rozwój. Otaczam dzieci troską, zrozumieniem i uśmiechem. Pragnę rozbudzać ich indywidualne zainteresowania, umiejętności oraz wiarę w siebie.

Brak opisu.      Magdalena Walaszek – pomoc nauczyciela

Jestem osobą  pogodną i optymistycznie nastawioną do życia. Bardzo wiele satysfakcji sprawia mi uśmiech na twarzy dziecka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Brak opisu. Małgorzata Toruńska – intendent

To ja Pani Gosia! Jestem intendentem i codziennie dbam o pełne brzuszki wszystkich dzieci.

Zapraszamy do kontaktu